Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Prezentowane reklamy są dodawane przez naszego dostawcę usług hostingowych cba.pl i nie stanowią przedmiotu naszej działalności.Aktualności

 • Stowarzyszenie poszukuje KSIĘGOWEJ lub KSIĘGOWEGO znającego program Sage Symfonia.
  Zainteresowanych prosimy o kontakt, tel.: 608 760 863.


 • Wypełnimy Twój PIT - oferujemy bezpłatną pomoc w rozliczeniu zeznań podatkowych za 2017 rok. Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Dzierzkowskiej 9 w Radomiu (prosimy o wcześniejszy kontakt tel.: 608 760 863). W imieniu podopiecznych gorąco zachęcamy do przekazywania na rzecz naszego Stowarzyszenia 1% podatku (w zeznaniu podatkowym należy wpisać nr KRS 0000294433).
  Program do rozliczania PIT online - e-pity 2017


 • Samodzielnie wypełniasz swój PIT ? - proponujemy skorzystać z darmowego programu e-Pity on-line i przekazać na rzecz naszego Stowarzyszenia 1% podatku (w zeznaniu podatkowym należy wpisać nr KRS 0000294433). Nie wymaga instalacji - klikasz, wypełniasz i wysyłasz lub drukujesz.
  DZIECI  BĘDĄ  CI  WDZIĘCZNE  !
  Program do rozliczania PIT online - e-pity 2017


 • Stowarzyszenie w 2017 roku pozyskało z 1% podatku za 2016 rok kwotę 10483,90 zł.Cieszymy się ! W imieniu podopiecznych i Zarządu składamy gorące podziękowania wszystkim podatnikom, którzy wybrali nasze Stowarzyszenie. Państwa decyzja wymiernie wpływa na polepszenie jakości życia naszych podopiecznych. Przekazane pieniądze umożliwiają nam realizowanie statutowych zadań i podejmowanie nowych wyzwań. Dziękujemy za dar serca i okazane nam zaufanie.


 • W dniach od 8 do 15 sierpnia 2017 r. 20 wychowanków z POW „Słoneczny Dom” i Domu Usamodzielnienia wraz z opiekunami kolejne wakacje spędzało w Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji „Rejów” w Skarżysku-Kamiennej. Tak jak w ubiegłych latach z POW przy ul. Dzierzkowskiej 9 młodzież wyruszyła rowerami na dworzec PKP Radom, aby tam pociągiem udać się do Skarżyska. Z dworca w Skarżysku-Kamiennej pokonała rowerami trasę do ośrodka Rejów. Młodzież mieszkała w domkach letniskowych przy samym zalewie i plaży. W tym roku pogoda była piękna. Wychowankowie spędzali czas nad wodą, pływali na materacach, grali w piłkę w wodzie, siatkówkę. Zorganizowana grupa chłopców łowiła ryby. Okazało się, że dużą atrakcją dla nich było oprawienie i smażenie ryb. Popołudniami odbywały się wycieczki rowerowe, piesze spacery po lesie w trakcie których dzieci zbierały jeżyny i jagody. Ośrodek Rejów udostępnił wychowankom POW „Słoneczny Dom” fantastyczne miejsce, w którym mogli doskonale wypocząć oraz serwował dzieciom bardzo dobrą kuchnię.
  W dniu 15 sierpnia 2017 roku po wspaniałym pożegnalnym śniadaniu wszyscy wyruszyli na rowerach na dworzec PKP w Skarżysku-Kamiennej, skąd wyjechali pociągiem do Radomia. Dla starszych wychowanków był to trzeci pobyt w Rejowie, dla młodszych pierwszy, ale dla wszystkich niepowtarzalny.
  Wyjazd możliwy był dzięki sponsorom, którzy przekazali środki na ten cel NOBLE HEALTH sp. z o.o. z Wielogóry oraz PETRAX sp. z o.o. z Warszawy. W imieniu wychowanków serdecznie dziękujemy.


 • Stowarzyszenie realizowało od lipca do października 2017 r. zadanie „Krok do przodu po lepsze jutro” współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Głównym założeniem realizowanych w ramach projektu działań było przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej ukierunkowanej na przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i ograniczenie jej skutków, m.in. poprzez zwiększenie społecznego zaangażowania w sprawy związane z przeciwdziałaniem przemocy, promowaniem wartości rodzinnych i metod wychowawczych bez użycia przemocy. W dzisiejszych czasach problem przemocy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jest bardzo powszechny. A liczba rodzin, w których problem ten związany jest z nadużywaniem alkoholu przez jej członków, nie maleje.
  Przeprowadziliśmy kampanię medialną w Telewizji Dami oraz spot informacyjny i audycje w Radio Plus. Zakończyliśmy cykl szkoleń z zakresu pracy z rodziną z problemem alkoholowym. Odbył się również konkurs plastyczny „Nie bądź obojętny na przemoc”, na który wpłynęło 40 prac.
  Gorąco zachęcamy do przeczytania czterech, niżej opublikowanych, artykułów pogłębiających wiedzę z zakresu problemu przemocy, także tej związanej z alkoholem.
       „Formy wsparcia ofiar przemocy w rodzinie”
       „Dziecko jako ofiara przemocy domowej w rodzinie z problemem alkoholowym”
       „O przemocy wobec dziecka w rodzinie – o świadomości i nieświadomości dorosłych”
       „Dramat nie na ekranie – czyli przemoc w rodzinie alkoholowej”


 • W dniu 25 kwietnia 2017 r. odbyło się walne zgromadzenie członków naszego stowarzyszenia. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy.


 • A tu znajdziesz wybrane informacje archiwalne.


* Każda bezinteresowna pomoc niesie ze sobą tylko dobro, a nasz cel - POPRAWA LOSU DZIECI - niech będzie naszym wspólnym celem *